Ավարտվել է ՀՀԿ Գործադիր մարմնի նիստը, որը վարել է Սերժ Սարգսյանը
Քիչ առաջ ավարտվել է ՀՀԿ Գործադիր մարմնի նիստը, որը վարել է ՀՀԿ նախագահ, ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը։
Այս մասին հայտնում են Հանրապետական կուսակցության գրասենյակից։
Քննարկվել են կուսակցության հերթական՝ 17-րդ համագումարի պատվիրակների ընտրության ընթացքը, համագումարին ներկայացվող փաստաթղթերի նախագծերը, կուսակցության միջազգային գործընկերության ընդլայնման, ինչպես նաեւ ընթացիկ հարցեր։
ՀՀԿ Գործադիր մարմինը հորդորում է համագումարի պատվիրակներին՝ շարունակվող համավարակի պայմաններում դրսեւորել առավելագույն պատասխանատվություն ինչպես սեփական, այնպես էլ այլոց առողջության նկատմամբ։
Համագումարի անցկացման վայրում պահպանվելու են հակահամաճարակային բոլոր կանոնները, ներառյալ անձնական պաշտպանության եւ հիգիենայի պարագաներով ապահովումը։
Համագումարի լուսաբանման հրավերը եւ լրագրողների հավատարմագրման պայմանները կհրապարակվեն դեկտեմբերի 13-ին։

The session of the RPA Executive Body chaired by Serzh Sargsyan has ended
A little while ago, the session of the RPA Executive Body, chaired by the Chairman of the RPA, the third President of RA, Serzh Sargsyan, ended.
This was reported by the office of the Republican Party.
The process of the election of delegates to the 17th congress of the party, the draft documents to be submitted to the congress, the expansion of the party's international partnership, as well as current issues were discussed.
The RPA Executive Body urges the congress delegates to show maximum responsibility for their own and others' health in the conditions of the ongoing pandemic.
All anti-epidemic rules will be observed at the venue of the congress, including provision of personal protection and hygiene items.
The invitation to cover the congress and the conditions for journalists' accreditation will be published on December 13.