Դավիթ Բեկ փողոցում բшխվել են «Lincoln», «Hongqi», «Honda» և «Opel» մակնիշի ավտոմեքենաները․ կա վիրшվոր
10.03.2026
Այսօր՝ մարտի 10-ին, խոշոր ու շղթայական ավտովթար է տեղի ունեցել Երևանում։ Ժամը 21։40-ի սահմաններում Դավիթ Բեկ փողոցում բախվել են «Lincoln», «Hongqi», «Honda» և «Opel» մակնիշի ավտոմեքենաները։
Shamshyan.com-ի հաղորդմամբ՝ վթարի հետևանքով 1 հոգի տեղափոխվել է հիվանդանոց։
Վթարի փաստով քննչական բաժնում նախաձեռնվել է քրեական վարույթ, որտեղ էլ պարզվում է ավտոմեքենաների սեփականատերերի, վարորդների և վիրավորի ինքնությունը։
Գ. Շամշյանի տեղեկություններով՝ վիրավորը «Opel»-ի վարորդն է, ով եղել է ոչ սթափ։ Մյուս 3 վարորդները եղել են սթափ։

На улице Давида Бека были припаркованы автомобили марок «Линкольн», «Хунци», «Хонда» и «Опель». есть хирург
10.03.2026
Сегодня, 10 марта, в Ереване произошло крупное и цепное ДТП. Около 21:40 на улице Давида Бека столкнулись автомобили «Линкольн», «Хунци», «Хонда» и «Опель». Как сообщает Shamshyan.com, в результате ДТП 1 человек был доставлен в больницу. По факту ДТП в следственном отделе возбуждено уголовное производство, где устанавливаются личности владельцев автомобилей, водителей и пострадавшего. По словам Шамшяна, пострадавшим является водитель "Опеля", находившийся в состоянии алкогольного опьянения. Остальные трое водителей были трезвы.